Fidelia
 
Sporáky, vstavané rúry a varné dosky

Využite naše servisné služby pre kuchynské spotrebiče. Ponúkame Vám možnosť podpory pre varné dosky, sporáky, rúry na pečenie a kompaktné rúry Hoover. Varte, pečte, grilujte, opekajte a pripravujte Vaše obľúbené pokrmy s Vašimi domácimi pomocníkmi Hoover.

 

Dokonca aj technicky najprepracovanejšie spotrebiče potrebujú z času na čas doladiť. Aj keď sú servisní technici Candy Hoover vždy poruke, aby Vám pomohli s Vaším sporákom, rúrou na pečenie alebo varnou doskou. Je veľa vecí, ktoré môžete urobiť aj sami podľa Návodu na použitie.

 

Máte problém s Vašou vstavanou rúrou, varnou doskou či sporákom? Zavolajte nám a vyškolený personál nášeho call centra na tel. čísle +421 905 909 494 Vám ochotne poradí. V niektorých prípadoch nemusíte byť ani servisným technikom aby ste si niektoré veci dali do poriadku a sprevádzkovali ich.


Kde nájdem výrobný štítok?

Výrobný štítok pre sporáky
Výrobný štítok pre rúry
Výrobní štítok pre varné dosky

Zoznámte sa s Vaším spotrebičom cez užívateľské príručky Hoover.

 

Vyhledavat užívateľské priručky

 

Ak ste zabudli kde ste položili príručku, ktorá Vám bola dodaná spolu s Vaším spotrebičom, pomoc máte poruke. Stačí ak kliknete na vyššie uvedený odkaz. Vyberte model z rozbaľovacieho menu alebo zadajte produktový kód do vyhľadávacieho poľa. Pokiaľ ste nenašli model/kód, ktorý ste hľadali Kontaktujte zákaznícku podporu a vyžiadajte si návod na obsluhu.

 

V pracovné dni od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 17:00 hod. Správy prijaté po 17:00 hod budú spracované v najbližší pracovný deň.

Home Kontakt

© 2019 FIDELIA SERVICE, s.r.o, Designed and developed by 5Q, spol. s r.o